KONST / Litografier / Litografi 9122010
nr 912 2010
Kristian Krokfors
(f. 1952), Finland
Litografi, Kristian Krokfors (f. 1952), "Happy factory", 58/60, signerad 1989, mm 47x47
Kristian Krokfors, finländsk målare och grafiker född 1952.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 15 september 2014
kl 19:58:19
300 kr
400 kr
500 kr
15 sep
Kristian Krokfors
Läs mer om Kristian Krokfors